poniedziałek, 24 czerwca 2013

Zdjęciowo


   Fotografia ludzi to moja pasja od lat.Ostatnio, w związku z otwarciem studia, głównie zajmuję się rodzinami i najmniejszymi modelami :)
Uwielbiam obserwować zachowania dzieci podczas sesji. Jedne potrzebują czasu by się "otworzyć", inne chcą pozować od razu. Zdjęcia z noworodkami lub niemowlakami to mój ulubiony dział. Trudny , zmienny ale jakże wdzięczny! :)


Najbliższe sesje odbędą się z kobietami oczekującymi. Aaaajć - przyszłe mamy są piękne! Nie wiem jak to robią,( wydaje mi się,że ja wyglądałam raczej słoniowato), ale one promienieją! 


Praca z ludźmi to jest właśnie TO. Odnajdywanie ukrytego piękna, fotografowanie emocji... Czasem chwile są tak intymne,że trzeba chodzić na palcach by nie popsuć nastroju.Życzę Wam miłego dnia i udanego tygodnia!!!


 

6 komentarzy:

 1. dzieci to najbardziej urokliwy modele na świecie. widać, że potrafisz wydobyć z nich całe ich piękno - cudne zdjęcia.

  p.s. promocja na znaku nadal obowiązuje :)
  http://www.znak.com.pl/specjalna,oferta,system_promocje#4485

  OdpowiedzUsuń
 2. Varia - niestety dla mojego portfela :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To wspaniałe, że nie zrezygnowałaś ze swojej pasji, a nawet ją rozwijasz i to profesjonalnie jak widzę. Pamiętam Twoje piękne plenerowe zdjęcia :) Takie też robisz, czy tylko w studio?

  OdpowiedzUsuń
 4. Plener też :) choć ostatnio głównie dziecięcy i ciążowy. Na modelki nie starczy mi już czasu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pewna, że Ty również wyglądałaś pięknie w ciąży, tylko wydawało Ci się, że jest inaczej... Ciężarne kobiety wzbudzają we mnie mega ciepłe uczucia, o dzieciach nie wspominając - kocham te maleńkie istotki. Sama chciałabym mieć takie świetne zdjęcia w przyszłości, to najlepsza pamiątka. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ile Ty masz talentów! Pięknie śpiewasz, naprawdę piękne, piękne zdjęcia.
  Ile Ty masz lat, że masz już własne dziecko, wyglądasz na 20, serio! :)

  Mogę mieć pytanie- dlaczego zrezygnowałaś z medycyny? Czytałam bloga pod poprzednim adresem, byłaś bardzo zmotywowana..

  OdpowiedzUsuń